048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
Записатися
  • Громадський Центр Правосуддя
  • Коментарів немає

ЗМІ про нас: ПІДВОДНІ КАМЕНІ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА ОДЕСИТАМ РОЗПОВІЛИ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВИБОРЦІВ (ВІДЕО)

Джерело: 7kanal.com.ua

Сьогодні останній день розгляду заяв про внесення змін до попередніх списків виборців та виправлення помилок, а також оформлення тимчасового місця голосування без зміни виборчої адреси.

Про ці та інші права та обов’язки виборців жителям Одеси та області розповіли судді та представники управління юстиції і комітету виборців України.

«Но даже если сегодня избиратель не успевает, то у него остается еще время до четверга, до 29 марта, чтобы обратиться с соответствующим исковым заявлением в суд», — зазначив суддя Київського районного суду Одеси Володимир Петренко.

«Любой гражданин Одессы, гражданин Одесской области может прийти абсолютно с любым правовым вопросом, задать свой вопрос и получить на него ясный ответ. От имени гражданина может быть подготовлена жалоба, заявление, обращение в любой орган», — прокоментував голова Київського районного суду Одеси Сергій Чванкін.

Учасники тематичної зустрічі у Київському райсуді Одеси мали змогу поспілкуватися з лекторами та отримати практичні поради щодо дій під час виборчого процесу.

«На слуху очень много вопросов, связанных с подкупом избирателей. Имейте в виду, что согласно уголовного законодательства за подкуп избирателей отвечает и тот, кто осуществляет этот подкуп, и тот, кто принимает», — повідомив представник ВГО «Комітет виборців України» Ігор Бринаш.

«Ми почали вже. Декілька тижнів їздимо по всій області, проводимо ці заходи і виступаємо на ефірах. Особисто де я був, Білгород-Дністровський, Овідіополь, до нас не було таких звернень, але ми роз’яснюємо, куди звертатись, як звертатись до поліції, як звертатися до органів прокуратури і що повинні вони робити, як відреагувати на їх заяви», — розповів начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській области Руслан Сауляк.

Ми використовуємо cookie для забезпечення належної роботи сайту.