048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
info@gcp.org.ua
Записатися
  • Громадський Центр Правосуддя
  • Коментарів немає

Представники суду ознайомились з роботою Центру правосуддя Ред Хук в Нью-Йорку

Пройшов ще один день спеціалізованого навчального візиту до США «Практика громадських центрів правосуддя» в якому беруть участь суддя Київського районного суду Оксана Куриленко та консультант суду Ольга Карагіоз.

Вчора вони мали змогу ознайомитись з роботою Центру правосуддя територіальної громади Ред Хук у Брукліні, Нью-Йорк, який є першим у США мультиюрисдикційним судом територіальної громади.

ГЦП Ред Хук застосовує відновлювальний підхід до відправлення правосуддя і вдається до санкцій і послуг як засобу задоволення потреб жертв правопорушень, громади та правопорушників. Програми ГЦП Ред Хук включають примирення, громадські роботи та молодіжний суд, в якому підлітки навчаються вирішенню реальних справ, сторонами яких є їхні однолітки.

Діючий Суддя Верховного суду штату Нью-Йорк, Головуючий суддя Громадського центру правосуддя «Red Hook» Алекс Калабрізі поділився своїм досвідом розгляду справ, які б за звичайних обставин були б передані до трьох різних судів – цивільного, сімейного та кримінального.

Крім розгляду судових справ, ГЦП Ред Хук реалізовує низку спеціальних програм, спрямованих на поліпшення громадської безпеки та підвищення довіри до системи правосуддя.