048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
Записатися
  • Громадський Центр Правосуддя
  • Коментарів немає

Представники суду ознайомились з роботою Центру правосуддя Ред Хук в Нью-Йорку

Пройшов ще один день спеціалізованого навчального візиту до США «Практика громадських центрів правосуддя» в якому беруть участь суддя Київського районного суду Оксана Куриленко та консультант суду Ольга Карагіоз.

Вчора вони мали змогу ознайомитись з роботою Центру правосуддя територіальної громади Ред Хук у Брукліні, Нью-Йорк, який є першим у США мультиюрисдикційним судом територіальної громади.

ГЦП Ред Хук застосовує відновлювальний підхід до відправлення правосуддя і вдається до санкцій і послуг як засобу задоволення потреб жертв правопорушень, громади та правопорушників. Програми ГЦП Ред Хук включають примирення, громадські роботи та молодіжний суд, в якому підлітки навчаються вирішенню реальних справ, сторонами яких є їхні однолітки.

Діючий Суддя Верховного суду штату Нью-Йорк, Головуючий суддя Громадського центру правосуддя «Red Hook» Алекс Калабрізі поділився своїм досвідом розгляду справ, які б за звичайних обставин були б передані до трьох різних судів – цивільного, сімейного та кримінального.

Крім розгляду судових справ, ГЦП Ред Хук реалізовує низку спеціальних програм, спрямованих на поліпшення громадської безпеки та підвищення довіри до системи правосуддя.

 

Ми використовуємо cookie для забезпечення належної роботи сайту.