048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
info@gcp.org.ua
Записатися
Еексперт Центру – адвокат Максим Анатолійович Шевченко взяв участь в обговоренні пожежі в Одеському коледжі т

Діяльність Громадського центру правосуддя Одеської області не закінчується наданням первинної безоплатної правової допомоги!  

Грудень 12, 2019
Коментарів немає
До Громадського центру правосуддя Одеської області знову завітали гості!

Цього разу із роботою Центру було ознайомлено студентів 4 курсу факультету міжнародно-правових відносин та 5 курсу факультету цивільної та господарської юстиції НУ «ОЮА».

Грудень 10, 2019
Коментарів немає
Громадський центр правосуддя відзначає перший рік своєї діяльності

За цей час одесити змогли відчути новий формат правової допомоги, який полягає в кваліфікованому і невідкладному наданні юридичної консультації. Ініціатор створення Громадського центру правосуддя Одеської області, голова Київського районного суду міста Одеси Сергій Чванкін в своєму повідомленні для інформаційно-юридичного сайту «Я і Закон» підсумував результати роботи Центру за минулий рік. Саме 12 листопада 2018 року було прийнято…

Листопад 13, 2019
Коментарів немає
В Громадський центр правосуддя Одеської області завітали радники із стратегічних комунікацій КМЄС

Хассе Ресенбро (Данія), Ільмар Кахро (Естонія), а також керівник відділу комунікацій Ради суддів України – Ольга Какауліна та суддя Львівського окружного адміністративного суду – Олександр Сасевич. Гості мали змогу наочно ознайомитися як відбувається прийом громадян, консультування, а також поставити запитання експертам.  

Листопад 12, 2019
Коментарів немає
Сьогодні у Центрі консультували громадян не лише провідні його експерти, але і начальник Київського відділу обслуговування громадян ГУ ПФ в Одеській області Ковбасюк Валентина Вікторівна

Я Яка не тільки здійснювала прийом громадян, а також провела роз’яснювальну роботу для експертів ГЦП з питань пенсійного забезпечення в аспекті розширення переліку послуг, які надаються ПФ та доступні громадянам як у відділеннях так і в онлайн формі. Громадський центр висловлює подяку Валентині Вікторівні за ефективну реалізацію укладеного партнерства🤝

Жовтень 31, 2019
Коментарів немає
В Громадський центр правосуддя Одеської області завітав професор Колумбійського університету Джордж Берман

Експерти центру розповіли іноземному гостю про організацію роботи, а також, що проект реалізується завдяки підтримці Програми USAID «Нове правосуддя». Професор, поспілкувавшись з експертами, зазначив, що дуже пишається тим, що американські партнери надають таку підтримку українським колегам.

Жовтень 31, 2019
Коментарів немає
Керівник Громадського центру правосуддя Одеської області Illia Booth взяв участь у регіональній пресконференції: «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Організованій партнером Центру – Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області. В рамках спільної діяльності, неодноразово перенаправляючи громадян до партнера, переконуємся, що створена в Україні система безоплатної правової допомоги – одна з найбільш розгалужених і прогресивних у світі.

Жовтень 30, 2019
Коментарів немає
До нас завітав Томас Доусон (Каліфорнія, США) – практикуючий адвокат з 42-річним досвідом роботи в сфері вирішення цивільних спорів й медіації.

Знову Громадський центр правосуддя Одеської області радо зустрічає гостей! До нас завітав Томас Доусон (Каліфорнія, США) – практикуючий адвокат з 42-річним досвідом роботи в сфері вирішення цивільних спорів й медіації. Здійснивши екскурс, іноземний гість був приємно вражений організацією роботи Центру та тим, що вже понад 1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ його відвідувачів отримали кваліфіковану юридичну допомогу, зазначивши, що попри те, що…

Жовтень 24, 2019
Коментарів немає
Вже стало традицією відвідування студентами Національний університет “Одеська юридична академія” НУ “ОЮА”

В рамках вивчення курсу «Електронне судочинство» організованого та за підтримки Кафедра цивільного процесу НУ”ОЮА” як Київського районного суду міста Одеси, так і, звісно, Громадського центру правосуддя Одеської області, який працює на його базі. Так, нещодавно із роботою Центру було ознайомлено студентів 2 курсу магістратури Факультет Цивільної та Господарської Юстиції НУ “ОЮА”, а також студентів 2 курсу судово-адміністративного факультету…

Жовтень 24, 2019
Коментарів немає
Громадський центр правосуддя Одеської області відвідав юрист Секретаріату Європейського Суду з прав людини – Дмитро Третьяков.

Гостя ознайомили з роботою Центру, пояснили, що саме тут адвокати, юристи, науковці, медіатори, нотаріус та судді у відставці надають громадянам безплатну юридичну допомогу і що завдяки ефективній роботі Центр користується популярністю у жителів Одеси та Одеської області, адже за 8 місяців функціонування задля вирішення правових питань сюди звернулися майже 1500 громадян.  

Жовтень 2, 2019
Коментарів немає