048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
Записатися
  • Громадський Центр Правосуддя
  • Коментарів немає

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: ОДЕСИТАМ РОЗПОВІЛИ, ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА

 

👨‍🏫 Сьогодні, 25 березня 2019 року, Громадський центр правосуддя Одеської області провів для громадян роз’яснювальну лекцію з проблемних питань, що стосуються виборів і виборчого процесу.

👏 Урочисто відкрив лекцію голова Київського районного суду м. Одеси Сергій Чванкін.

👔 Лекторами на заході виступили заступник голови Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Ігор Брінош, суддя Київського районного суду м. Одеси Володимир Петренко та начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ в Одеській області Надія Швець.

✍️ Жителі Одеси дізналися як проголосувати за місцем прописки, за місцем фактичного знаходження і за кордоном. Особливо актуальним було питання порядку голосування переселенцям і жителям тимчасово окупованих територій.

👩‍🎓 Корисною лекція була і для студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які приїхали навчатися до вузу з інших регіонів: їх більше цікавило питання, як змінити місце голосування в зв’язку з навчанням в іншому місті, і якими документами цей факт можна підтвердити.

 Чимало запитань виникло і щодо помилок, які можуть бути допущені в прізвищі, імені та по-батькові виборців: було роз’яснено, що в такому випадку слід заздалегідь потурбуватися про перевірку власних даних, адже в день голосування у голови комісії на виборчій дільниці можуть виникнути сумніви при встановленні особи виборця.

📣 Лектори закликали слухачів виконати свій громадянський обов’язок, прийти в день виборів на свою виборчу дільницю і зробити усвідомлений вибір. При цьому нагадали, що будь-який факт підкупу виборця чи розголошення таємниці голосування може потягти за собою кримінальну відповідальність.

Ми використовуємо cookie для забезпечення належної роботи сайту.