048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
Записатися
Громадський центр правосуддя Одеської області презентував новий відеоролик

Громадський центр правосуддя Одеської області презентував  новий відеоролик, переглянувши який, можна дізнатися: чим займається Центр, які послуги надає і як можна отримати безкоштовну консультацію. Приємного перегляду!

15 Жовтня, 2020
Коментарів немає
Медіатор Ірина Балан

Медіатор Ірина Балан – волонтер ГЦП Одеської області з лютого 2019 року. Не можете досягти компромісу? Збираєтесь подавати в суд? Ваша справа вже в суді?

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Адвокат Олена Дришлюк

Адвокат та медіатор  Олена Дришлюк – волонтер ГЦП Одеської області з квітня 2019 року. За час роботи в ГЦП Одеської області надано понад 150 консультацій.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Нотаріус Олена Граматік

Граматік Олена Василівна – нотаріус ГЦП Одеської області. За півроку роботи в Центрі на волонтерських засадах надано понад 200 консультацій.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Психолог Марина Шарова

Психолог Шарова Марина Миколаївна є волонтером ГЦП Одеської області з листопада 2019 року. Досвід роботи – понад 20 років.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Адвокат Вероніка Чурсова

Волонтер Вероніка Чурсова долучилася до роботи в ГЦП Одеської області у березні 2020 року. Стаж роботи – понад 15 років.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Одеське представництво комітету НААУ – “UNBA-NextGen”

Адвокати Одеського представництва Молодіжного комітету НААУ – “UNBA-NextGen” надають безкоштовні консультації в сфері авторорського та патентного права в ГЦП Одеської області щопонеділка з 10 до 14.00 години.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Кафедра цивільного процесу НУ “Одеська юридична академія”

Викладачі кафедри цивільного процесу НУ “Одеська юридична академія”  продовжують  волонтерську діяльність в рамках  розвитку та зміцнення спроможності Громадського центру правосуддя Одеської області.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
Спілка юристів Одеської області

Адвокати ГО “Спілка юристів Одеської області” долучилися до команди ГЦП Одеської області з лютого 2019 року.

3 Вересня, 2020
Коментарів немає
ЗМI про нас: Общественный центр правосудия: что делать, если за время отпуска ФЛП получен доход?

Джерело: Я и Закон В условиях адаптивного карантина Общественный центр правосудия Одесской области продолжает предоставлять онлайн-консультации, — сообщил Инициатор создания Общественного центра правосудия Одесской области, председатель Киевского районного суда города Одессы Сергей Чванкин. В последнее время в Общественный центр правосудия поступают многочисленные вопросы, связанные с налогообложением — причиной тому являются «карантинные» правки в налоговое законодательство: не…

22 Липня, 2020
Коментарів немає
Ми використовуємо cookie для забезпечення належної роботи сайту.