048 753 19 66
Одеса, вул. Варненська 3б
info@gcp.org.ua
Записатися
Громадський центр правосуддя Одеської області презентував новий відеоролик

Громадський центр правосуддя Одеської області презентував  новий відеоролик, переглянувши який, можна дізнатися: чим займається Центр, які послуги надає і як можна отримати безкоштовну консультацію. Приємного перегляду!

Жовтень 15, 2020
Коментарів немає
Медіатор Ірина Балан

Медіатор Ірина Балан – волонтер ГЦП Одеської області з лютого 2019 року. Не можете досягти компромісу? Збираєтесь подавати в суд? Ваша справа вже в суді?

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Адвокат Олена Дришлюк

Адвокат та медіатор  Олена Дришлюк – волонтер ГЦП Одеської області з квітня 2019 року. За час роботи в ГЦП Одеської області надано понад 150 консультацій.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Нотаріус Олена Граматік

Граматік Олена Василівна – нотаріус ГЦП Одеської області. За півроку роботи в Центрі на волонтерських засадах надано понад 200 консультацій.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Психолог Марина Шарова

Психолог Шарова Марина Миколаївна є волонтером ГЦП Одеської області з листопада 2019 року. Досвід роботи – понад 20 років.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Адвокат Вероніка Чурсова

Волонтер Вероніка Чурсова долучилася до роботи в ГЦП Одеської області у березні 2020 року. Стаж роботи – понад 15 років.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Одеське представництво комітету НААУ – “UNBA-NextGen”

Адвокати Одеського представництва Молодіжного комітету НААУ – “UNBA-NextGen” надають безкоштовні консультації в сфері авторорського та патентного права в ГЦП Одеської області щопонеділка з 10 до 14.00 години.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Кафедра цивільного процесу НУ “Одеська юридична академія”

Викладачі кафедри цивільного процесу НУ “Одеська юридична академія”  продовжують  волонтерську діяльність в рамках  розвитку та зміцнення спроможності Громадського центру правосуддя Одеської області.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
Спілка юристів Одеської області

Адвокати ГО “Спілка юристів Одеської області” долучилися до команди ГЦП Одеської області з лютого 2019 року.

Вересень 3, 2020
Коментарів немає
ЗМI про нас: Общественный центр правосудия: что делать, если за время отпуска ФЛП получен доход?

Джерело: Я и Закон В условиях адаптивного карантина Общественный центр правосудия Одесской области продолжает предоставлять онлайн-консультации, — сообщил Инициатор создания Общественного центра правосудия Одесской области, председатель Киевского районного суда города Одессы Сергей Чванкин. В последнее время в Общественный центр правосудия поступают многочисленные вопросы, связанные с налогообложением — причиной тому являются «карантинные» правки в налоговое законодательство: не…

Липень 22, 2020
Коментарів немає